VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Video gra.

Automat do gier Starburst

Motyw z kamieni szlachetnych jest często używany przez producentów gier komputerowych. Firma Net Entertainment przyjęła rzeczywistą historię jako podstawę wirtualnego automatu Starburst. Projekt graficzny modelu przywołuje myśl o locie kosmicznym. Fioletowe tło z migoczącymi gwiazdami zabierze gracza na rozległe przestrzenie wszechświata, gdzie zapomni o otaczającej rzeczywistości. Muzyczny akompaniament pozwoli zrelaksować się i zapomnieć o bezpośrednich problemach.

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra STARBURST

Struktura maszyny do gier Starburst wykorzystuje 5 bębnów i 10 linii nagród. Interfejs urządzenia jest tradycyjny dla wszystkich modeli firmy Net Entertainment. Panel kontrolny ma okrągły przycisk uruchamiający grę. Klawisz Autoplay włącza tryb automatycznego uruchamiania. Przycisk Linie określa aktywne linie. Poziom i wartość monety pomogą utworzyć zakład na nadchodzącą grę. Bet Max - wybierz maksymalną liczbę kredytów. Dodatkowe ustawienia stworzą komfortowe środowisko.

Symbole maszyny internetowej Starburst są klejnotami. Są one prezentowane w kilku odmianach. Kombinacje nagród tworzą kamienie w kolorach niebieskim, zielonym, żółtym, fioletowym i pomarańczowym, mają również różne kształty. Zestaw symboliczny używa klasycznego numeru 7 i znaku BAR. Aby obliczyć zysk, musisz mieć kilka identycznych symboli na aktywnej linii. Udana kombinacja może składać się z 3, 4, 5 identycznych znaków. Połączenie znajduje się na polu gry od lewej do prawej iw przeciwnym kierunku. Ta opcja zwiększa produktywność gry.

Szczególne znaczenie w grze Slot Starburst ma gwiazda z ośmioma promieniami, które są namalowane we wszystkich kolorach tęczy. To jest dziki znak. Dziki nie rozprzestrzenia się po całej planszy. Spada tylko na drugim bębnie, trzecim i czwartym. Oznacza to, że nie uda się stworzyć opłacalnej kombinacji. Wild ma funkcję wymiany. Pojawiające się na bębnie gwiazda całkowicie je wypełnia, zamieniając istniejące symbole na dzikie znaki.

Po ustaleniu zwycięskiej kombinacji i naliczeniu nagrody rozpoczyna się swobodny obrót. W tej dziczy pozostaje w swojej pozycji. Jeśli podczas wirowania pojawi się inna kolorowa gwiazda, oznacza to powtarzające się wirowanie. Maksymalna liczba bonusowych spinów wynosi 3, w zależności od liczby dzikich znaków. Nie ma innych opcji w automacie wideo Starburst. Nie ma podwójnej rundy i nie jest rozgrywany jackpot akumulacyjny.