VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat do gry Jimi Hendrix

Video gra.

Fani automatów do gier, którzy zresztą uważają się za melomanów, można łatwo znaleźć w bogatych kolekcjach producentów gier automatowych, poświęconych różnym kierunkom muzyki. Specjalnie dla fanów wielkiego amerykańskiego gitarzysty rockowego, uznanego na całym świecie za wirtuoza muzyki rockowej, słynna firma NetEnt, Jimi Hendrix, oferuje interesujący i pozbawiony motywacji automat Jimi Hendrix.

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra JIMI HENDRIX

Darmowa maszyna Jimi Hendrix ma oryginalną grafikę i bogatą ścieżkę dźwiękową, odtwarzając muzyczne frazy i fragmenty wspaniałych prac Jimi Hendrixa. Postaci są imponująco animowane, co skutecznie manifestuje się podczas utraty kombinacji nagród i opcji bonusowych. Rozgrywka rozgrywa się na pięciu bębnach i dwudziestu stale aktywnych liniach. Za pomocą wygodnego panelu kontrolnego można łatwo ustawić parametry zakładu - proponuje się obstawianie od 20 do 200 kredytów o wartości nominalnej od 0,01 do 1,00 na rundę.

Na zwykłych symbolach są przedstawione: międzynarodowy symbol świata, czerwone serce, niezastąpiony atrybut miłośników muzyki drugiej połowy XX wieku - płyta winylowa, kontur oczu i niepozorny kwiat, a także zdobione karty. Wygrywające kombinacje tych elementów są tworzone zgodnie ze zwykłymi zasadami - jeśli trzy lub więcej identycznych obrazów są ułożone zgodnie z piktogramem jednej z linii gry, zaczynając od pierwszej lewej kolumny w rzędzie na sąsiednich szpulach. Nagroda jest obliczana przez pomnożenie stawki liniowej przez współczynnik kombinacji.

GRĘ BONUSOWA Z ROGI JIMI HANDRIX

Wysoka dynamika gry zapewnia specjalne postacie z różnymi i bardzo hojnymi funkcjami. Portret muzyka jest przedstawiony na dzikim symbolu, który z powodzeniem zastępuje zwykłe obrazy. Ponadto Wild niezależnie tworzy udane kombinacje. Another Wild - zdjęcie z Jimmy'm w czerwonym kolorze z gitarą pokazane jest tylko na pierwszym lewym bębnie, również zastępując proste obrazy, ale kiedy się pojawi, wszystkie elementy zilustrowane wartościami kart w obecnym tyłu stają się dzikie. Zdjęcie z gitarą z czerwonymi wstawkami przedstawia wygraną, gdy pojawia się z dwóch części, oraz cztery z tych odpalaczy, w których ikony z czerwoną gitarą wbijają się w komórki. Podczas tej trasy, gdy pojawiają się nowe gitary, zaczynają się następujące startery - dopóki zdjęcia z czerwonymi gitarami przestaną się wypalać.

Symbol rozproszenia, na którym główny bohater białych pyszni się, w liczbie trzech kopii, rozpoczyna rundę bonusową Pick and Click. Runda bonusowa może odbywać się w czterech wariantach. Może dostaniesz solidną dodatkową nagrodę. Crosstown Traffic Free Spins to niespodzianka, która daje 6 spinów i ekstra dzikich, wypełniając całe bębny. Purple HazeFree Spins - w tym przypadku rozpoczyna się 6-12 darmowych spinów, w których wszystkie symbole kart zamieniają się w dzikie. W grze Little Wing Free Spins dostępnych jest 6-12 darmowych spinów z dodatkowymi dzikimi symbolami.