VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Maszyna do gier Jungle Spirit

Video gra.

Darmowy automat Jungle Spirit: Call of the Wild - wynik Net Entertainment. Fabuła automatu opowiada szczegółowo o życiu w gęstej dżungli. Internetowy automat pozwoli graczowi poznać naturę tej egzotycznej miejscowości i jej wyjątkowych mieszkańców. Automat jest wyposażony w tryb szkoleniowy, dzięki czemu każdy może zapoznać się z jego zaletami bez dodatkowych inwestycji.

BEZPŁATNA AUTOMATYCZNA gra DŻUNGLOWY DUCH

NetEnt wyposażył maszynę do gier Jungle Spirit: Call of the Wild w wysokiej jakości trójwymiarowy projekt. Ekran automatu do gier symuluje rozgałęzioną dżunglę. A jeszcze lepiej zapoznać się z tematyką nowoczesnych automatów online, pozwala na niesamowitą animację i dynamiczne wsparcie dźwięku. Ważne jest, aby pamiętać, że na życzenie odtwarzacza można wyłączyć muzykę z gry Jungle Spirit: Call of the Wild. Wartość zakładu na automacie wideo może wynosić do 100 kredytów na rundę. Nazwa od 0,01 do 1.

Automat do gry ma standardowe symbole w postaci ocen kart, w kolejności od 10 do asów i znaków (aligator, niedźwiedź, słoń, tygrys itd.). Głównym warunkiem utworzenia cennej kombinacji na wideoautomacie jest konsekwentne spotkanie na bębnach (zaczynając od 1 po lewej) 3 podobnych symboli. Należy zauważyć, że nie ma ustalonej linii wypłat w grze Jungle Spirit: Call of the Wild. W związku z tym kombinacje nagród zostaną utworzone na podstawie proponowanych 243 metod.

W arsenale automatu do gier nie było bez szyldu, posiadającego specjalne funkcje. Tak więc Lily podjęła misję rozproszenia. Po zebraniu na monitorze 3 takich kwiatów, gracz otrzymuje prawo do udziału w darmowych obrotach. Ponadto, jeśli runda bonusowa została uruchomiona z 4 lub 5 punktami rozproszonymi, system będzie zadowolony z dodatkowych kredytów. Liczba takich darmowych obrotów, które musisz wcześniej określić, wskazując na 1 z totemów, które pojawiły się na ekranie. Ważną cechą darmowych spinów było pojawienie się 4 rzędów znaków. Tak więc liczba możliwych opcji do tworzenia udanych kombinacji, do 1024.

BONUS GAME AUTOMATYCZNY DUCHOWY DUCH

Również darmowy automat Jungle Spirit: Call of the Wild ma niezwykłą opcję o nazwie Butterfly Boost. Aktywacja tej funkcji następuje spontanicznie na każdym spinie, niezależnie od tego, czy wygrywa, czy nie. Znaczenie tego trybu polega na tym, że motyle zaczynają trzepotać na monitorze i siedzą na znakach tematycznych (do 3 sztuk), przyczyniając się w ten sposób do ich ekspansji (w konsekwencji zajmą cały przedział bębenkowy).

Wszystkie te symbole są zaangażowane w tworzenie kombinacji nagród, która z reguły jest dużo bardziej wartościowa niż te tworzone zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. Opcja wideo Slot Symbol Expansion może również przynieść dodatkowe nagrody dla uczestnika. Pod wpływem Ekspansji Symbolu motyle mogą wylądować na wszystkich znakach (wszystkich poza rozproszeniem), zamieniając je w ekspandujące. Należy zauważyć, że funkcja jest ważna podczas głównej trasy i podczas darmowych spinów.