VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat Vikings Go Berzerk

Video gra.

Skandynawska mitologia, Wikingowie, statki i wojny o nowe terytoria, wszystko to zapiera dech w piersiach i fascynuje. Dlatego we współczesnym świecie jest tyle filmów i gier związanych z tymi historycznymi wydarzeniami, postaciami, opowieściami i legendami. Branża rozrywkowa nie odstąpiła na bok, ponieważ jest gotowa zaoferować użytkownikom gry dla tej kategorii tematycznej. Do grupy takich gier należała darmowa maszyna do gier Vikings Go Berzerk, wydana przez młodego producenta treści rozrywkowych przez Yggdrasil Gaming. Pomimo faktu, że ten automat ma zaledwie kilka lat, udało mu się zdobyć ogromną rzeszę użytkowników.

DARMOWE AUTOMATYCZNE VIKINGS GRA GO BERZERK

Efekt wizualny gry jest doskonały. Producent postanowił przedstawić lokalizację i postacie w animowanym stylu. Na tym zdjęciu wygląda świeżo i niecodziennie. Paleta kolorów składa się z ciepłych i zimnych kontrastujących odcieni. Z ich pomocą wyśledzono duży statek wikingów i piękny mglisty krajobraz za burtą. W związku z tym wszystkie dalsze wydarzenia związane z grą będą rozwijać się na automacie do gier Vikings Go Berzerk.

Pole bitwy o nagrody jest przedstawione w formie 5 bębnów. Wszystkie bębny mają po 4 ogniwa, dlatego pole ma konfigurację 5x4. 20 pozycji dla symboli wystarcza, aby poczekać na slot o wysokiej dynamice i wydajności. Linie tutaj są stałe i prezentowane są w ilości 25 sztuk. Aby ułatwić graczom kontrolowanie zakładu i uruchamianie bębnów, przejdź do sekcji informacji i monitoruj bieżący stan rzeczy, panel sterowania znajduje się w dolnej części ekranu. Jest łatwy w użyciu, ale jest najważniejszą częścią interfejsu.

Symbole w grze to załoga statku, a także różne monety. Za bohaterami, zgodnie z oczekiwaniami, są ich własne współczynniki. Za ich pomocą automat do gry określa nagrodę (mnożniki są mnożone przez zakład). Istnieje kilka współczynników dla jednej postaci na raz, które są zalecane dla wszystkich uczestników gry. W grze dostępne są kombinacje wild, służące do dodatków. Nie buduje własnych ataków. Scatter uruchamia darmowe obroty, pojawiające się w rozproszeniu na polu.

BONUS GAME AUTOMATYCZNE VIKINGS GO BERZERK

Symbole Treasure Chest i Golden Treasure Chest pojawiają się odpowiednio na czwartej i piątej rolce i dają dodatkowe bonusowe gry. Treasure Chest to skrzynia z różnorodnymi bonusami. Prezenty mogą być darmowymi spinami lub wystarczająco dużymi nagrodami. Golden Treasure Chest działa w podobny sposób, ale nagrody w tym przypadku są poważniejsze. Powracając do darmowych spinów, należy zauważyć, że przed ich rozpoczęciem gracz będzie miał wybór pomiędzy dodatkowymi bonusami. Pod każdym obrazem bębna jest naprawiony Viking.

Gdy portrety odpowiednich Wikingów pojawiają się na odpowiednich bębnach, gracz ma możliwość aktywowania darmowych spinów Berzerk. Takie obroty są godne uwagi dla maksymalnej wydajności i mogą dać wyjątkowo hojne nagrody.