VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat do gry Space Wars

Video gra.

Fani marki Net Entertainment zawsze są pewni jakości automatów do gier produkowanych przez firmę. Ale nowości ostatnich lat uderzają oryginalnością działek, jasnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i wysoką funkcjonalnością. Na przykład wolny automat do gier Space Wars ma wszystkie wymienione cechy.

DARMOWE AUTOMATYCZNE WARSZTATY GAME

W historii gry gracze będą musieli obejrzeć bitwy kosmiczne. To prawda, że ​​wojownicy nie będą obcymi potworami, ale zabawnymi stworzeniami z innych galaktyk, które stały się symbolami wojen kosmicznych. Do ich zdjęć podchwycili jaskrawe kolory, momenty gry zostały udekorowane wysokiej jakości animacją. Dlatego gwarantowany jest wesoły nastrój i przyjemność estetyczna.

W maszynie 5 bębnów. Postacie są rozmieszczone w 4 rzędach, łącznie 20 obrazów na ekranie. W grze Space Wars 40 wypłaty linii gra przebiega wzdłuż wszystkich linii w tym samym czasie. Stawka jest obliczana na podstawie 1-10 kredytów na linię i wartości nominalnej 0,01-0,50. W maszynie znajduje się specjalny symbol, powtarzające się obroty i inne opcje.

Wartościowe kombinacje są tworzone z 3-5 identycznych symboli, które znajdują się na linii. Zwycięska kombinacja zaczyna się koniecznie na lewej szpuli i nie ma spacji. Najwyższa stawka gry - X1000. Dzięki 40 liniom i różnorodnym zakładom daje to solidną nadzieję na wygraną.

Oprócz podstawowych solvoli, w kombinacji nagród można zawrzeć dziki: zastępuje dowolny obraz, aby wygrać. Wild in Space Wars jest logo WILD, działa na bębny o parzystych numerach i nie tworzy własnych kombinacji. W grze nie ma żadnych innych znaków specjalnych.

BONUS GAME AUTOMATYCZNE WARSY

Tematyczna gra premiowa w kosmicznych wojnach nie jest. Maszyna oferuje inne zachęty. Po każdej rundzie bonusowej aktywowana jest opcja ponownego obrotu. Wszystkie symbole zawarte w kombinacji nagród należą do specjalnego przedziału widocznego po prawej stronie ekranu. W przedziale są klonowane i wyrzucane z powrotem na ekran. Umieszczone w paskach na bębnach te same obrazy są ponownie łączone w kombinacjach. Runda przechodzi z szybkością poprzedniego obrotu.

Kontrola nad maszyną opiera się na tradycjach Net Entertainment. Przyciski na ekranie są takie same jak w innych modelach. To prawda, że ​​fabuła gry wciąż dostosowywała się do ich projektu. Środkowy przycisk ze strzałkami rozpoczyna nową rundę gry. Poziom pozwala wybrać zakład. Wartość monety przypisuje wartość nominalną. Max Bet rozpoczyna grę z maksymalną stawką. Autoodtwarzanie jest odpowiedzialne za aktywację automatycznej gry. Tabela wypłat umożliwia przeglądanie stron działu informacji i zapoznanie się z zasadami rund, współczynnikami postaci. Scoreboard Bet wskazuje kwotę zakładu, a Coins - stan równowagi.

W kosmicznych wojnach nie ma wielu opcji, w których gracze są przyzwyczajeni: ryzykowne gry, tematyczne gry premiowe i brak rozproszeń. Minimalizując funkcjonalność, programiści preferowali jasny re-spin i niezwykłą konstrukcję modelu. Jakość gry, gdy wciąż jest wysoka.