VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat Gonzo's Quest

Video gra.

Specjalnie dla miłośników ekscytujących scen przygodowych, zapewniających silny przypływ adrenaliny, eksperci NetEnt opracowali niesamowicie ekscytujący automat Gonzo Quest, w którym każdy gracz może poczuć się jak poszukiwacz przygód na szczycie szczęścia.

BEZPŁATNA gra NA AUTOMATYCZNEJ GONZOSIE

Głównym bohaterem automatu do gier Gonzos Quest jest hiszpański konkwistador Gonzo, który postanowił sam znaleźć wszystkie skarby Nowego Świata. Przed rozpoczęciem bezpłatnej gry autorzy NetEnt pokazują świetny mini-film opowiadający o wydarzeniach, w których gracz weźmie udział. Przebiegły konkwistador jest stale obecny na ekranie, kontrolując proces obracania bębnów i reagując na to, co się dzieje. Do dyspozycji gracza - pięć szpul i 20 aktywnych stale grających zespołów. Stawka liniowa zmienia się w obrębie dziesięciu monet o różnych nominałach.

Symbole na automacie do gry Gonzo Quest są obrazami przerażających masek bożków wykonanych z różnych materiałów. Cechą gniazda jest sposób wyświetlania obrazów w komórkach pola gry - wypadają one jako osobne bloki. Zwycięska kombinacja to kombinacja, w której trzy lub więcej identycznych elementów znajduje się na pozycjach linii gry w rzędzie z początkiem w pierwszej lewej kolumnie. W Gonzos Quest znajduje się dziki symbol, który pojawia się tylko na trzech środkowych szpulach i ma prawo do zamiany dowolnego obrazu.

Gdy tylko kombinacja nagród zostanie utworzona na polu, funkcja Avalanche jest niezwykle wydajna i spektakularna wizualnie. Oznacza to, że zwycięskie obrazy eksplodują i wyparowują, a na ich miejscu bloki wylewają się jak lawina z góry, tworząc nowe kombinacje. W pierwszej lawinie dodatkowy czynnik jest równy jeden - można to zaobserwować w specjalnej skali nad polem gry. Jeśli zwycięska kombinacja zostanie dodana ponownie, proces Avalanche będzie kontynuowany, a mnożnik wzrośnie. Maksymalna możliwa wartość to X5. Jeśli lawiny będą się powtarzać - wszystkie nagrody zostaną wypłacone 5 razy.

BONUS GAME DEVICE GONZO

Maszyna do gier Gonzo ma kolejny specjalny symbol - Free Falls, który pojawia się tylko na pierwszych trzech bębnach. Każda linia zakładu, na której, zgodnie z ogólnymi zasadami, pojawią się co najmniej trzy takie bonusy, otwiera bardzo hojną grę premiową - rundę darmowych spinów składającą się z 10 darmowych spinów. Faktem jest, że funkcja Avalanche działa tutaj z innymi wartościami dodatkowych czynników - do X15. Dodatkowo podczas darmowych spinów możesz wygrać dodatkowe Free Falls.

Maszyna do gier Gonzos Quest zapewni niewypowiedzianą przyjemność graczom, którzy aspirują nie tylko do produktywnego procesu gry, ale docenią również wysokiej jakości design i starannie przemyślaną fabułę.