VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat do gry Planet of the Apes

Video gra.

Fabuła słynnego filmu "Planeta małp" zainspirowała NetEnt do wydania tytułowego wideoautomacie, opartego na wydarzeniach obu części fantastycznej serii.

Automat Planet of the Apes ma stylowy trójwymiarowy design, którego realizm jest miłym zaskoczeniem. Odsetek odrzutu wbudowany w algorytmy urządzenia osiąga 96,33%. Bezpłatna maszyna automatyczna Planeta Małp zadowoli gracza obecnością rundy premiowej, serii darmowych spinów oraz obecności specjalnych symboli. A najbardziej niezwykłą rzeczą jest to, że możesz grać na tym automacie absolutnie bezpłatnie i bez rejestracji w klubie gier King Lotto.

DARMOWY ODTWARZACZ NA PLIKACH MONKEY MONKEY

Główną "sztuczką" symulatora, która wzbudza zainteresowanie fanów gier wirtualnych, jest obecność dwóch pól gry zaangażowanych w tym samym czasie. Każdy zawiera 5 szpul i 20 aktywnych linii. Lewa strona interfejsu nazywa się Rise, prawą stroną jest Down, co odpowiada nazwom dwóch części filmu. Projekt wykorzystuje żywe efekty animacji: podczas aktywnej sesji użytkownik może cieszyć się przygodami stada naczelnych. Dynamikę rozgrywki wzmacnia wysokiej jakości dźwięk i jasne efekty dźwiękowe. Każdemu kluczowemu wydarzeniu, na przykład wystrzeliwaniu rund bonusowych, uzyskiwaniu wygranych, towarzyszą filmy związane z byciem w kinie - realizm tego, co się dzieje, jest imponujący!

Symbole tematyczne automatu Planeta małp proponują zapoznanie się z bohaterami filmu: małpami i ludźmi; w klasyfikacji "Jack-Ace" są mniejsze wartości kart.

W algorytmach gry Planeta małp - para dzikich symboli, które wyglądają jak diamenty zamknięte w kole. Rozproszyć także dwa - dla każdego pola; rozpraszające wyglądają jak stylowe logo z nazwą filmu. Istnieje również symbolizm ze specjalnymi opcjami - premie w górę i w dół, których pojawienie się przynosi natychmiastową zapłatę o arbitralnym charakterze. Dzikość urządzenia zastępuje zwykłe zdjęcia, uzupełniając kombinacje nagród w celu uzyskania bardziej wygrywających kombinacji. Dzikie zdolne do rozciągania, zajmujące kilka pionowych komórek pasma gry.

Jeśli 3-5 rozproszeń pojawia się losowo podczas sesji online, użytkownik uruchamia 10-15 obrotów w tempie instytucji, w której znajdują się dodatkowe dzikie zdjęcia. Podczas mini rundy wygrywające sekwencje otrzymują mnożnik x2-x5. Przy następnej stracie kombinacji obrotów rozproszonych są przedłużone - gracz otrzymuje 3 dodatkowe darmowe spiny.

PLANETA URZĄDZEŃ BONUSOWYCH APESA

Tryb główny Planety małp zadowoli oryginalną opcję aktywowaną losowo. Stado naczelnych zaczyna biec i rycza, powodując drżenie bębnów, podczas gdy na obu polach pojawiają się wielkie symbole. Te losowo wybrane zdjęcia służą jako dodatkowe ikony, dodawane do obu ekranów gry i dające szansę na uzyskanie imponujących bonusów i wygranych.

Planeta małp wyróżnia się spektakularną wizualizacją, bogactwem kreatywnych funkcji i dodatkowymi funkcjami. Niestandardowy format, innowacyjne elementy i tematyczne powiązanie ze znaną kinosagą dostarcza grze wielu fanów!