VideoShow.pl

Gry demo w kasynach online

Automat Double Dragon

Video gra.

Mityczne stworzenia są bardzo różne, ale najbardziej znane są oczywiście smoki. Bez tych majestatycznych, uskrzydlonych zwierząt, które oddychają ogniem, żadna epicka opowieść ani fantastyczna historia nie mogą się przydać. W przemyśle gier hazardowych, smoki również miały dość pewną pozycję, a maszyna do gry Double Dragons była tego bezpośrednim dowodem. Raczej młoda firma Yggdrasil pracowała nad jej rozwojem. W rezultacie automat wideo okazał się być naprawdę kreatywny i niezapomniany. Godnie prezentuje swoją kategorię tematyczną i zaprasza wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w fantastycznym świecie smoków.

DARMOWE AUTOMATYCZNE PODWÓJNE PODZIEMIE

Wizualnie producenci opracowali swoje najdrobniejsze szczegóły. Główna idea autorów opierała się na konfrontacji dwóch elementów i została przeniesiona do lokalizacji automatu do gier. Niebieskie i czerwone kolory połączyły się, tworząc piękne tło do rozgrywki. Główna gra rozgrywa się na klasycznej 5-bębnowej strukturze. Jeśli chodzi o linie, twórcy zatrzymali się na 25 trwale aktywnych ścieżkach, wzdłuż których zostaną uformowane kombinacje nagród o wysokiej częstotliwości. Główni uczestnicy parametrów gry będą mogli dostosować specjalne przyciski.

Wszystkie przyciski na parze z aktualnymi licznikami ustawień są gromadzone w jednym panelu sterowania. Jak zwykle, taki panel został umieszczony pod polem, a jego wizualny projekt tylko uzupełnia ogólną kompozycję na ekranie. Ponadto automat do gry Double Dragons ma specjalną sekcję ze znakiem wypłaty. Zawiera wszystkie rzeczywiste znaki, a także ich indywidualne współczynniki. Te dane są zalecane, aby zapoznać każdego, kto poważnie myśli o wygranej.

GRĘ BONUSOWA AUTOMATYCZNA DWA SMOK

Wszystkie symbole w gnieździe są śledzone w ogólnym stylu gry. Nawet karty garnitury wyglądają tajemniczo, tak jak przy okazji są smoczymi oczami. W przypadku elementów, które mogą generować wygrane, poszczególne współczynniki są charakterystyczne. Z powodu takich czynników wideoautomat stanowi nagrodę za każdą udaną kombinację. Ta formacja następuje przez pomnożenie zakładu przez współczynnik.

Główne żetony chipów będą symbolami wieloznacznymi. Przedstawione są one w postaci głów smoków i różnych części ciała. Niebieski dziki smok podwaja wygrane za kombinacje z twoim udziałem. Dziki dzikus rudowłosa zapewnia pojawienie się nowych dzikich zwierząt na polu. Reszta Wildów z częściami ciała uzupełni niedokończone kombinacje, zwiększając efektywność gry. Ponadto urządzenie zapewnia darmowe obroty w ilości 5 sztuk.

W tym momencie gracz nie ryzykuje, a 2 wygrane z rzędu pozwalają na dostęp do poziomu nagród. Double Dragon Feature to gra premiowa w momencie, gdy na polu pojawią się ułożone symbole wieloznaczne. Takie elementy mogą zajmować prawie całe pole, co obiecuje ogromne nagrody. Ponadto taki dodatek bonusowy może zostać uruchomiony po 4 kolejnych zwycięstwach w czasie standardowego procesu rozrywkowego.